BTP başkanı Baş: Seçim geliyor, düzensizlik çıkarmak isteyecekler

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Lideri Hüseyin Baş, memleketi Trabzon’da lokal gazeteleri ziyaret etti. Baş ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada “Türkiye’nin Trabzon üzerinden kurgulanacak bir oyunla karıştırılmak istendiği” argümanında bulundu.

Hüseyin Baş’ın açıklamaları şöyle:

HER ALANA SIZMIŞ BİR SİYASİ ANLAYIŞ VAR: “Seçim geliyor, seçime hazırlıklıyız. Türkiye’nin geldiği durum ortada, ekonomik manada çok önemli bir darboğaz var. Geleceğe dair bir ümitsizlik hâkim. Hukuktan spora kadar her alana sızmış bir siyasi anlayış var. Türkiye’nin bir formata, düzelmeye muhtaçlığı var. Bunu sağlamak ismine çalışma ortaya koyuyoruz.

İNŞALLAH BAŞARILI OLAMAZLAR: Siyasi atmosfer değişiyor ve değişimler de çoklukla Trabzon’dan başlıyor. Şu anda bu başlamış vaziyette. Lakin dün akşam da söyledim, muhtemelen bu ülkede bir karışıklık isteniyor, zira kaos her vakit iktidarlara, güçlü olanlara fayda. Bu kaostan faydalanmak ismine bir mantalite oluşabilir. Bunu da zannımca Trabzon üzerinden başlatmak istiyorlar. Bizim halkımızın burada çok sağduyulu kalması lazım. Seçime kadar hiçbir gerginliğe girmeden sandığı beklemek gerekiyor. Bu kıymetli bulduğum bir davet zira burada bunu tetiklemek isteyecekler. Burada başarırlarsa bütün Türkiye’ye yayılır. İnşallah başarılı olamazlar.” (HABER MERKEZİ)

Yorum yapın