Deniz Seki’nin en acı günü! Kötü haberi duyunca gözyaşlarına boğuldu

Şarkıcı Deniz Seki, Beşiktaş’ta katıldığı ödül töreninde gözyaşlarına boğuldu. Konuşmakta güçlük çeken şarkıcı, “Anne olamadım, 14 yaşındaki bir oğlum var, birazdan onunla vedalaşmaya gideceğim” dedi.

Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı, Beşiktaş’ta bir otelde gerçekleşen ödül törenine katıldı. 51 yaşındaki sanatçı, burada aldığı kötü haber sonrası zor anlar yaşadı.

deniz sekinin zor anları

Veterinerden gelen telefonla köpeğinin sağlık durumunun kötüleştiğini öğrenen Deniz Seki, ‘Dijital Dünyanın Enleri’ töreninde ‘Yılın Pop Müzik Sanatçısı Ödülü’nü almak için çıktığı sahnede gözyaşlarına boğuldu.

Kötü haberin ardından yaşadığı tarifsiz üzüntü nedeniyle adeta kelimeler boğazına düğümlenen ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

“Bir sanatçı için ödül almak çok kıymetli. En büyük ödül yazdığımız şarkıların hep bir ağızdan söylenmesi. Fakat bir de dilsiz kullar var. Anne olamadım, evlat sahibi değilim. 14 yaşında bir oğlum var. Makyajlı geldiğime bakmayın, birazdan onunla vedalaşmaya gideceğim. Ödül için çok teşekkür ediyorum, lütfen kusura bakmayın.”

“EVLADIMA ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”

Ödül töreninden ayrılırken çıkış kapısında kendisini bekleyen basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Seki, “Allah’tan ümit kesilmez. Az önce doktoruyla konuştum, çok da iyi bir hekim. Evladıma elimizden gelen her şeyi yaptık. Söyleyecek bir şey bulamıyorum” dedi.

deniz sekinin köpeği

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Türkan Şoray ve Kadir İnanır bir arada!

Yorum yapın