Dursun Özbek 3 isimle el sıkıştı! İşte o isimler…

Transfer çalışmalarında adımlarını sağlam atmak isteyen Dursun Özbek, lider seçildiği takdirde transferleri resmiyete kavuşturacak.

Dursun Özbek ve grubu, transferde kontratı elinde olan isimleri yönelmeyi düşünüyor. Transfermarkt’te yer alan datalara nazaran geçtiğimiz dönem orta alanda Berkan ve Taylan ikilisinden randıman alamayan sarı-kırmızılı grup, merkez orta alana en az 2 destek yapmayı planlıyor.

İşte Dursun Özbek’in mutabakata vardığı söylenen oyuncular:

Portekizli futbolcu Xeka, bu dönem Lille’de 31 maça çıktı ve 4 gol 1 asistlik performans ortaya koydu.

Bonservisi elinde olan Portekizli oyuncu Türkiye’de oynamaya sıcak bakıyor. Xeka bilhassa geçiş oyunlarında sergilediği yüksek performansla dikkat çekiyor.

Özbek’in el sıkıştığı söylenen bir başka oyuncu da Axel Witsel. 33 yaşındaki orta saha oyuncusunun mukavelesi Dortmund ile sona erdi.

Belçikalı futbolcu bilhassa kesici özelliğinin yanı sıra ceza alanı dışından çektiği şutlarla dikkat çekiyor.

Witsel geçen dönem Alman takımında 41 müsabakada misyon aldı.

Dursun Özbek’in mutabakata vardığı söylenen son oyuncu ise Jean Michel Seri.

Fulham’ın mukavelesini uzatmayacağını açıkladığı Seri, sarı-kırmızılı grupta gündeme gelen son isim oldu. 30 yaşındaki orta sahanın durumu soruldu.

Fulham’da bu dönem 34 müsabakaya çıkan Seri, 1 gol 6 asistlik performans ortaya koydu.

Fildişi Kıyılı futbolcu bu dönem Fulham’ın Premier Lig’e yükselmesinde kıymetli rol oynadı. Deneyimli orta saha, 2019-2020 sezonunda Galatasaray’da kiralık olarak forma giymişti.

Yorum yapın